Лідер партії Слуга народу Дмитро Разумков в ефірі Свободи слова на ICTV назвав перші завдання нової Верховної Ради після перевиборів.

– Перед новим скликанням Верховної Ради стоятиме багато завдань. Ці завдання потрібно буде вирішувати в оперативному режимі. Першим й одним із ключових завдань, які стоятимуть перед Верховною Радою – це повернути довіру українського суспільства до цієї інституції.

Не можна всіх під одну гребінку, але більшість народних депутатів, які сьогодні представлені в парламенті, судячи з того, що українське суспільство за різними соцдослідженнями довіряє їм від 3 до 5% – їм там не місце, – зазначив Разумков.

За його словами, наступним завданням парламенту буде зміна політичної системи влади в Україні.

– Для цього потрібно ухвалити низку законів, зокрема, зняти депутатську недоторканність, ухвалити закон про імпічмент, про відкликання народних депутатів, про покарання за кнопкодавство, за прогул роботи.

Третім завданням Разумков назвав ухвалення низки законів, які дозволять вивести бізнес із тіні: впровадити нульову декларацію, застосувати податок на виведений капітал.

Окрім цього, зазначається, що  Представники нової влади мають намір повертати тимчасово окуповані території інформаційною зброєю. Головним завданням у команді президента вважають припинення вогню.

Водночас вони розуміють, що "на жаль, завтра війна не завершиться", про це сказав голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков

"Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб цей процес настав якомога швидше, це правда. Основне завдання, яке перед собою ставлять і президент, і все його оточення, і партія "Слуга народу" – щоб припинили стріляти, щоб перестали гинути наші хлопці на фронті", – наголосив він.

Разумков також зазначив, що повертати тимчасово окуповані території Україна буде не "гарматами або автоматами", а "словом". Інформаційну зброю у гібридній війна там вважають "набагато страшнішою і дієвішою, ніж гармати, снаряди, ракети або танки".

Так і повертати потрібно буде цією ж зброєю. Інформаційно доносити до тимчасово окупованих територій і людей, які там живуть, про те, що ми їх любимо і хочемо, щоб вони повернулися, і що вони такі ж, як і ми, громадяни цієї країни. Незважаючи на все те, що сталося, ми зможемо на всій території нашої держави поставити жовто-синій стяг,– додав Разумков.