ц1

В окупованому проросійськими терористами Луганську 9 травня на так званому «параді» в честь «Дня перемоги» була помічена одна дівчина у формі підполковника з колорадско-«георгіївською» стрічкою, яка насправді є місцевою зіркою стриптизу у багатьох молодіжних клубах міста.

В мережі знайдено невелику фотопідбірку цієї дівчини з луганського «параду» 9 травня 2015 року, а також кілька фото з її основного місця роботи. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на Преса України.

Нагадаємо нашим читачам, що вчорашня заява від одного з керівників терористичної «донецької народної республіки Пушиліна про вже готовність «днр» увійти до складу України на правах широкої автономії, викликала неоднозначну реакцію проросійських бойовиків – від різко негативної до вже пасивно-угодовської.

Про різко негативне ставлення до пропозиції Пушиліна ми вже повідомляли, але по закінченню одного дня у терористичних групах в соціальних мережах починають з'являтися вже досить спокійні висловлювання бойовиків.

Ось, наприклад, одне з них:

«Перш ніж нести всю цю пафосну нісенітницю про «Нікагда! Ми будєм бароцца!» тутешнім «революційно налаштованим дітям» слід згадати, а звідки йде постачання всієї армії ДНР-ЛНР. А потім вже починати роздумувати, як ви будете «бароцца», якщо Росія перестане поставляти все, від патронів, до солдатських черевиків і тушонки. І на що перетвориться Донбас, якщо до української блокаді додасться і російська», – пише у соцмережі один з доволі недурних бойовиків «днр».

«Байки про «самостійний Донбас» вже не прокотять. Надивилися вже на цю самодостатність. Зрозуміло, що діти є діти, а крім дітей тут пишуть ще й сектанти з стрєлковськой секти, так і відверто заслані козачки, але реально ж видно. Як Росія скаже, так воно і буде. А всі ці «нехай Пушилін сам, а ми…» просто пустий струс повітря. Скажуть забути про жертви, заткнутися і повернутися в Україну, значить це ДОВЕДЕТЬСЯ зробити, як би кого від цього не вернуло. Реальність змусить», – завершує своє повідомлення донецький терорист.

ц2 ц3 ц4 ц5 ц6 ц7