Адвокати потерпілих у страшній аварії на вул. Сумській у Харкові в жовтні 2017 року перед початком дебатів у суді нагадали про незалежну експертизу, яку провели в Києві.

Вона встановила, що одна з підозрюваних Олена Зайцева перебувала під дією наркотичних речовин. При цьому суд не бере ці результати до уваги при розгляді справи. Зокрема, адвокат Лариса Матвєєва написала про це на своїй сторінці в Facebook.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомЖурналісти "Фактів" запитали про проведену роботу судового експерта, директора Державної установи "Центр психічного здоров'я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України" Сергія Шума. Той пояснив, що йде обман.

"Це вже є маніпуляційні методики для того, щоб відвернути увагу від самого факту наявності тієї або іншої психоактивної речовини. У даному випадку експертиза показала, що ця речовина була. І цього вже достатньо для того, щоб зробити висновок. Висновок, затверджений спільно МОЗ і МВС ", – підкреслив він.