Дорогі українці! Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, берези в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки. Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні…

І всім нам, безсумнівно, хочеться, щоб був мир на нашій землі. Збережемо нашу незалежність! Сценарій свята може бути яким завгодно. Але в будь-якому випадку не обійтися без привітань. Привітай всіх тих, хто тобі дорогий!

З нагоди такого важливого свята хочеться побажати сил у боротьбі та досягнень поставленої мети. Любові до рідної землі! Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Давайте змінимо нашу Батьківщину! Нехай вона стане кращою, чистішою! І в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі! Нехай не тільки сьогодні, в цей святковий день, а й цілий рік – від початку січня до кінця грудня кожен день буде наповнений радісними і цікавими подіями. І в кожній хаті звучать гарні привітання! Слава Україні!