Політичний експерт Тетяна Лупова переконана: поки що замість реформ і розвитку українці бачать лише занепад. Тарифи ростуть, люди з жахом очікують нових рахунків за опалення, передає Корупція.Інфо.

Гройсман своєю знаменитою фразою: "я вам покажу, як керувати державою", думаю, добре всім все показав. Виявляється, що у прем’єра навіть є класові вороги, оскільки кожен, хто не згоден з його політикою, автоматично стає особистим ворогом прем’єра,
– зазначає експерт.

За її словами, в багатьох сферах не відбулося ніяких позитивних зрушень. Незважаючи на декларування величезного інфраструктурного проекту будівництва доріг, зауважує Лупова, їздити навіть по київських дорогах неприємно.

"Іноземні гості із західних країн просто над ними сміються. Що вже казати про сільські дороги та навіть державного значення. В жахливому стані перебувають траси Київ-Одеса, Київ-Харків, криворізька, миколаївська траси", – говорить вона.

При цьому політолог нагадує: незважаючи на запевнення уряду і НБУ, що курс гривні стабілізується, падіння української валюти продовжується. Крім того, банківська система завалена. Тисячі вкладників залишилися без своїх коштів, тому що Фонд гарантування вкладів не справляється зі своїми функціями.

В сфері ЖКХ, зауважує політолог, результатів реформування не помітно. Хоча уряд голосно заявив про підключення опалення в житлових будинках, його досі немає в багатьох приміщеннях. Там, де опалення підключили, воно часто не працює через технічні проблеми.

Окрема історія з е-декларуванням. Чиновники в бесіді говорять, що заповнити електронну декларацію складно. Зникають паролі, не працюють сервери, неможливо зайти в програму. Багато хто не розуміє, як правильно заповнювати декларацію. Програма не доопрацьована, а реформа провалена,
– додала Лупова.