На  Закарпатті сталася трагедія, дитина померла прямо в салоні маршрутки. У Рахівській районній лікарні півторарічній дівчинці діагностували двосторонній бронхіт і поклали в стаціонар, передає Корупція.Інфо

Лікарі лікували дитину тиждень і після виписали додому. Але через 11 днів після виписки маленька Надя померла. Мама везла хвору дитину в лікарню, але дівчинка померла по дорозі в рейсовому автобусі.

Популярне: "Проходитимуть не всі": Техогляд за новими правилами, що потрібно знати українцям

Коли дитину привези в лікарню, лікарі лише констатували смерть. Причиною смерті стала двостороння пневмонія. Лікарі в усьому звинувачують матір, яка, на їхню думку, упустила дорогоцінний час на лікування. А жінка впевнена, що винні медики, тому виписали додому хворої дитини.

«Якщо вони бачили, що дитина не повністю здорова, чого вони відпустили мене додому? Це у мене одна-єдина претензія», – розповідає мати дитини Ганна Дерецька.

У день похорону дівчинки, в реанімацію потрапила і її маленька 3-місячна сестричка. Піднялася температура і у трьох старших дітей Дерецьких. Щоб дістатися до лікарні, вони також змушені добиратися рейсовим автобусом.

Українці в мережі обурювалися, звинувачуючи чиновників у провалі медреформи.

«Супрун (голова МОЗ – ред.) відмінно відпрацьовує бабло, не потрібно населення, потрібна тільки земля. Реформи вас ще чекають попереду», «Шкода дівчинку. Злодії розвалили сільську медицину до рівня 19 століття», – обурювалися користувачі.