«ОПЗЖ» вирішила підтримати кандидатуру Михайла Добкіна на виборах мера Харкова. Відповідне рішення прийняла Стратегічна рада партії.

У партійній заяві наголошується, що Добкін – не нова людина для Харкова. Його пов’язує багаторічна дружба і успішна спільна робота з покійним мером Харкова Геннадієм Кернесом.

Також в партії зазначили політичні погляди Добкіна:

«Михайло Добкін послідовно виступає за виконання Мінських угод і відновлення миру на Донбасі, в питаннях захисту прав російськомовних громадян України, в захисті канонічної православної церкви, в боротьбі проти спотворення історії та історичної пам’яті нашого народу».

Klymenko Time повідомляє про те, що членам партії нагадали, що рішення про висунення альтернативних кандидатів у мери Харкова, підтримка інших кандидатів будуть вважатися порушенням партійної дисципліни. Винні в цьому будуть виключені з партії та позбавлені депутатських мандатів.

Те, що Медведчук і партія ОПЗЖ висунули на мера Харкова Михайла Добкіна, на своїй сторінці в Телеграм прокоментував Сергій Лещенко.

Але найцікавіше в цій історії останній абзац:

«Рішення про висунення альтернативних кандидатів у мери Харкова, активність на користь інших кандидатів, є прямим порушенням партійної дисципліни, і винні в цьому будуть виключені з партії та позбавлені депутатських мандатів».

Насправді, Медведчук намагається зупинити парад суверенітетів в своїй партії, яка сиплеться після переведення під домашній арешт. Поборотися за мерство не проти був багаторічний мажоритарник від міста Олександр Фельдман, і Юлія Світлична, близька до глави ОТЗЖ в області Ігорю Райнін. Тепер Медведчук їх всіх прокляне і накладе санкції Кремля.

У сюжеті Харкова ще примітно, що Добкіна усіма силами розкручують телеканали Ахметова. Що теж ясно – на плівках Медведчука чутно, як путінський кум просить бойовиків на пускати на розграбування палац Ахметова в ботсаду Донецька. А тепер ось Ахметов «відпрацьовує». Ми за цим всім спостерігаємо з посмішкою і бажаємо взаємного знищення цим діячам.