Уся львівська громада вправляється у коміксах з українських доріг, адже такої катастрофи як у Львівській області годі й знайти. Зазвичай росіяни стверджують, що їхньою найбільшою проблемою є дурні та дороги. Схоже ця приказка відповідає тепер і нам.

Проїзд автомобільного транспорту на дорогах загального користування Львівщини під загрозою, адже «Львівавтодор» не виконує поставлених перед них завдань. Асфальт, який прокладають на території області сходить з першим снігом, а ями на дорогах – це вже звичне явище. Знайти нормальну ділянку землі з рівно викладеним асфальтом без вибоїн – це справжня мука для автоводія.

Спостерігаючи за ремонтом доріг у Львові, який відбувається кожного сезону весна-осінь, постає питання: у що ж наша мерія вкладає кошти? Мабуть, у власні кишені, адже ново прокладені дороги тримаються декілька тижнів, а далі ми повертаємось на вихідні позиції: знову ями, знову катастрофи, знову ремонти автомобілів, які пошкоджують наші «магістралі».

Про якість наших доріг можна говорити вічно, адже її просто немає. Підтвердженням цього є ремонт доріг в нашому місті. Так, нещодавно у районі Сихова працівники «Львівавтодору» проклали новий асфальт на вул. Кос-Анатольського, який за короткий період часу просів до 10 сантиметрів, а далі його просто не стало.

асф Мешканці мікрорайону скаржаться, що асфальтоукладальники буквально за день на швидкоруч зробили «якісний ямковий ремонт». Працівники ремонтували теплотрасу, яка до того щозими робила людям суху стежинку навіть в найбільші заметілі. «Заасфальтували» лише половину розкопаного-перекопаного. Лавочки, які нещодавно були поставлені робочі викопали, але з великої кількості лавок повернено на місце лише дві, третя валяється за кущами на території школи мистецтв за парканом.

асф3

Громада стверджує, що до того «ремонту» на цій вулиці була одна з найрівніших доріг в околиці. Діти вчилися їздити на велосипедах, молоді батьки з візочками гуляли. А тепер це все зруйнували, замість того, щоб полагодити. Зрозуміло, що гроші, виділені на прокладання нового асфальту, поділили між собою депутати та керівники «Львівавтодору», зовсім не задумуючись про людей, хоча перед виборами усі будуть у все горло кричати про покращення стану доріг, а самі ж надалі будуть виділяти кошти і класти їх у власні кишені. Ось такі корупційні схеми розвивають наші чиновники, задурюючи громаду «ремонтами», а самі ж заробляють на рівному місці, якщо його можна назвати рівним…

асф1‡агрузка...