Перший хворий коронавірусом народний депутат, член групи “Довіра” Сергій Шахов, пішов на поправку. Його діагноз підтвердився 18 березня, а 30 числа він виписався з лікарні.

Радісною подією нардеп поділився з фолловерами свого Telegram-каналу “Коронований Шахов”.

“Не дивлячись на те, що сьогодні в Раді під прикриттям пандемії знищують державу, є і хороші новини – мене сьогодні виписали”, – повідомив парламентарій.

Він додав, що результатів тесту ще немає, проте на рентгені тканина легенів чиста. Тому Шахов попросився додому, щоб звільнити палату для важких хворих. Він заявив, що поки буде сидіти вдома на самоізоляції і під наглядом лікарів.

Нагадаємо, в останній день березня Україна продовжує жити в режимі НС і боротися з коронавірусом. На вечір вчорашнього дня в нашій країні було зафіксовано 548 випадків інфікування. З них 13 летальні, одужали 8 осіб.

Погані новини надходять з Італії. Там кількість хворих перевищила 100 тисяч осіб, рівень смертності не знижується. Загальна кількість заражених в світі перевищило 690 тисяч, за добу захворіли 58 411 осіб, за весь час загинули понад 33 тисяч пацієнтів.