Співробітники військової прокуратури проводять обшуки в квартирі члена фракції "Батьківщина" у Київській міській раді Олександра Березнікова, передає Корупція.Інфо

Популярне: «Покажи мне, где он похоронен»: маршрутчики жестоко оскорбил семью бойца АТО. Украина должна знать своих «героев» в лицо

Про це передає прес-служба Київської міської партійної "Батьківщини".

Голова фракції "Батьківщина" в Київраді Володимир Бондаренко назвав обшуки у Березнікова тиском на політичну силу. За його словами, обшуки почалися о 07:00 і станом на 14:45 все ще тривають. Бондаренко зазначив, що на даний момент правоохоронці нічого не вилучили.

У свою чергу, прес-служба ГПУ заявила, що обшук був проведений в рамках розслідування діяльності так званих "податкових майданчиків".

"Саме в ході відпрацювання діяльності такого центру, який діяв в межах одного з регіонів держави, відбулися обшуки за місцями можливого зберігання документів, речових доказів та іншого майна, яке використовувалося центром у незаконній діяльності. Один з обшуків пройшов в квартирі депутата Київради. Дане слідче дію ніяким чином не пов'язане з його депутатською або політичною діяльністю ", – відзначили в ГПУ.

Крім цього, прес-служба "Батьківщини" заявляє, що співробітники СБУ проводять слідчі дії в будинку голови Київської обласної партійної організації партії Костянтина Бондарєва. У політичній силі стверджують, що "близько 30 невідомих осіб у камуфляжній формі з нашивками" СБУ "увірвалися в будинок Бондарева під Вишгородом".

В СБУ підтвердили, що в будинку Бондарева проводяться слідчі дії і назвали статтю підозри.

"Зараз йдуть активні слідчі дії в рамках кримінального провадження за статтею 190 Кримінального кодексу" Шахрайство ", – сказала речник СБУ Олена Гітлянська в коментарі" Українській правді "