Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева у програмі "Бацман" на телеканалі "112 Україна", передає Корупція.Інфо

Популярне: Медична реформа: депутат оприлюднила прайс-лист для медичних установ

Підвищення пенсій у рамках прийнятої парламентом пенсійної реформи не призведе до стрибка інфляції та курсу долара.


"Коли ми говорили про реформу, фракція Ляшко сказала "секундочку, ви плануєте на 10% підняти, це означає, що з грудня на 61 грн додатково. Але ви сьогодні вже практично досягли показника 10% інфляції за рік, тому, якщо це так, ви переглянете ці показники, не на 10% підняти, а на 15". Ми порахували наші можливості і погодилися. У законопроект було внесено пропозицію. Її проголосували", – розповів Рева.

Міністр зазначив, що коли прийшов новий уряд мінімальна пенсія становила 1074 грн.

"Згадайте курс долара в 2016 році. Якщо ви подивитеся, то на сьогодні практично коливання долара знаходяться на одній і тій же позначці", – зазначив він.

У середу, 11 жовтня, в силу вступив закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій". Текст документа був опублікований у вівторок у парламентському виданні "Голос України".

Варто відзначити, що положення закону щодо підвищення пенсій застосовуються з 1 жовтня 2017 року.

Нагадаємо, 8 жовтня президент Петро Порошенко підписав законопроекти про пенсійну реформу. А 3 жовтня Верховна Рада схвалила пенсійну реформу. За неї проголосували 288 народних депутатів. Згідно з цим документом, близько 9 млн пенсіонерів з жовтня отримають збільшену пенсію (як мінімум до 1452 грн). Крім того, реформа передбачає ще ряд інших змін в пенсійній системі України.