Блогер Михайло Шнайдер розповів про те, що Міністр соціальної політики України Андрій Рева минулого місяця заробив стільки, скільки звичайний пенсіонер отримає за вісім років.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Поки українські пенсіонери тижнями чекали виплату своїх мізерних пенсій, Андрій Рева« трудився »і« заробив »за минулий місяць 143 тисячі грн», – зазначив блогер.

Крім того, він розповів, що Міністр отримав матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі 49 тисяч грн, а також 38 тисяч грн – склали його відпускні.

«За один місяць Андрій Олексійович отримав стільки, скільки простий пенсіонер, в кращому випадку, отримає за вісім років», – написав Михайло Шнайдер.

Блогер назвав це «насмішкою над українцями», так як народ ледве виживає, а Андрій Рева отримує за один місяць такі «фантастичні» суми.

Окрім того, Міністерство соціальної політики хоче ввести правило, згідно з яким громадянин пенсійного віку має вибрати – або продовжувати працювати, відмовившись від пенсії, або ж вийти на пенсію відразу, звільнившись з роботи.

Про це раніше повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів

Міністр уточнив, що для тих пенсіонерів, які працювали ще деякий час після отримання права виходу на пенсію, виплати будуть підвищувати.Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

«Коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило: або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше, або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш», – пояснив чиновник.

Також, Міністр соціальної політики скептично ставиться до того, що в Україну на заробітки можуть приїхати вихідці з бідніших країн.

«Я вважаю, що це шлях в нікуди. Радянський Союз завозив в'єтнамців в 70-х роках. Але вони не працювали на заводах. Вони стояли на базарах. Вони зайняли ті ніші, де можна було заробляти гроші і не напружуватися. Якщо хтось думає, що вони будуть працювати на 3700 грн, то глибоко помиляється. До того ж практика показує, як тільки цей процес починається, це призводить до певних наслідків, з якими зустрічаються ті ж країни Європи. Поки що Україна не є привабливою, але, повірте, як тільки ситуація покращиться, вони самі сюди приїдуть», – заявив Рева.

Нагадаємо, блогер обгрунтовано критикує уряд і всю владну верхівку країни. Цього разу блогер написав пост про лідера Радикальної партії України Олега Ляшка.

За твердженням пана Шнайдера, народний депутат-радикал кілька днів тому став рівно на 16 мільйонів гривень багатшими. Так, за даними юриста, тепер Ляшко перетворився з мільйонера в олігарха-мультимільйонера.