Голос країни 2020 тільки розпочався, а в неділю, 26 січня, на екрани вийшов другий випуск ювілейного десятого сезону проекту. Зіркові тренери активно набирають до своїх команд талановитих і харизматичних учасників, а також не обходиться і без перипетій, адже вся країна із завмиранням спостерігає за розвитком стосунків між Тіною Кроль і Даном Баланом і гадають: чи переросте взаємна симпатія в щось більше і чи досягне наполегливий молдавський співак розташування української поп-діви?

Масла у вогонь підлив виступ однієї з учасниць другого випуску проекту. Крістіна Карабанова приревнувала Дана Балана до співачки Тіни Кароль.

Екстравагантна дівчина назвалася Адою і вийшла на сцену в дуже незвичайному вбранні і образі. Вона вразила суддівську четвірку виконанням пісні Amy Winehouse – “Back to black” і розгорнула два крісла – Потапа і Насті Каменських, а також Дана Балана.

“Інтрига – це твоє друге ім’я, але я хочу дізнатися про тебе більше”, – звернувся до неї молдавський співак. Дан помітив, що Ада не відриває погляд від Тіни і поцікавився у дівчини, в чому ж причина.

“Чому ти на Тіну дивишся? Вона схвалює”, – запевнив Дан. “Так”, – підтвердила співачка. “Не знаю, можливо, я просто ревную”, – зізналася дівчина. “І це добре. Ти сказала це вголос і це чудово”, – підбадьорила Тіна.