Відомий артист Олег Винник переконаний, що Революція Гідності у 2014 році була “зайвою”, адже до цього наша держава мала чимало негараздів, а в наслідок Майдану почалася ще й війна.

Про це співак сказав в ефірі “Прямого”.

“Мені здається, все, що сталося останнім часом в Україні – зайве. Навіть штучне. Ось ці Майдани… Мені соромно за все, що відбувається зараз”, – каже Винник.

Разом з тим, артист запевняє, що представники політикуму сприяли тому, що народ України втратив бажання жити краще і старатися задля цього. Тож тепер, на думку співака, Україні ще довго слід чекати на успіх.

«Я не можу сказати, що ми падаємо в прірву … Те, що ми не падаємо в прірву залежить від нас самих українців, ми не повинні стояти осторонь», – розповів співак.

На його думку, Україні потрібно більше часу для того, щоб досягти успіху. Винник вважає, що для цього знадобиться «як мінімум років 50».

Окрім того, раніше популярний український виконавець заявляв, що у війні України з Росією вбивають один одного "два дуже близькі народи".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтняВідповідаючи на питання про його ставлення до Росії, Винник сказав, що їхня розмова "заходить у політику".

Скажімо, переді мною стоїть стіна, тому що вона сталася ця стіна… Я не хочу нікуди ні про кого нічого говорити. Я маю на увазі, чи є війна, чи нема війни – люди про це все знають офіційно чи не офіційно,– розмито сказав Винник.

"Але я знаю, що два народи дуже близькі один до одного – брати – вбивають один одного. Як я можу ставитись до цього? Це велике горе!" – завершив свою думку співак.

Винник також зізнався, що його вже два чи три роки поспіль запрошують виступити у Росії, але він відмовлявся.

«Мене вже запрошують туди, мабуть, років зо два або три поспіль. І, якщо я не помиляюся, мабуть, через всю Росію вже пропонували неодноразово тури. І в Санкт-Петербурзі, мабуть, разів зо три повторювали, дзвонили», – заявив співак.

Йде війна, тому що люди страждають, гинуть і я не ступлю туди ногою,– наголосив артист.

Відзначимо, що багато фанатів після скандального інтерв'ю впевнені, що він "хоче всидіти на двох стільцях", і звинувачують його в лицемірстві.