Воїна, що повернувся із зони антитерористичної операції гаряче зустріли і підтримали покупці одного зі столичних супермаркетів, повідомляє Корупція.інфо


Воїн, що приїхав до своєї сім'ї у відпустку чоловік хотів зробити покупки для вечірнього столу, щоб відсвяткувати з рідними своє повернення. Під час розмови зі стояли в черзі фронтовиком журналістка дізналася, що подвиг воїна АТО Мінфін України оцінив всього лише в 40 гривень. Цієї суми навряд чи вистачить на святкову вечерю.

Журналіст проявила ініціативу і представила фронтовика всім, хто був на той момент в торговому залі. Кияни відреагували моментально і продемонстрували згуртованість і самоорганізацію, завдяки яким вони вистояли на Майдані під час революції гідності.

Продуктовий пакет для фронтовика в лічені моменти поповнився всім, що має бути під час святкового сімейного столу. Чоловік був дуже збентежений і розчулений, а допомога рішуче відкидав, мотивуючи свою відмову тим, що він не "жебрак".

"Ти не відмовляйся, а бери … Ти там народ захищаєш або кого? .. Ось народ тебе і підтримує", – звернулися до фронтовика кияни.