Експертів в Україні ще жодного разу не притягали до відповідальності.

Те, що провадження щодо дій експертів у справі про жахливу ДТП у Харкові на вул. Сумської за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, було закрито, показало, що система не готова змінюватися.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловила журналістка Тетяна Доцяк.

“А це означає, що експерти можуть малювати що завгодно, писати будь-які висновки, і ми не зможемо поставити під сумнів їх дослідження, і не дай Бог, побачити в них ознаки злочину, оскільки експерти “попереджали про кримінальну відповідальність” і “на свій розсуд вибирають методики”, і вони апріорі правильні”, – обурилася вона.

За її словами, експертів в Україні ще жодного разу не притягали до відповідальності, оскільки в такому випадку “зруйнується вся схема і залучати доведеться цілий ланцюжок зацікавлених”.

“Прокурори і слідчі могли би в цьому ділі показати свою неупередженість, на власному прикладі довести, що реформа працює. Але все як завжди”, – підкреслила Доцяк.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що засуджена водійка “Лексуса” Олена Зайцева домагається пом’якшення вироку – замість десяти років в’язниці вона просить п’ять років умовного покарання.