Слідчі не знайшли слідів причетності жодних диверсійних груп, які могли б підпалити склади боєприпасів у Калинівці Вінницької області, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос під час брифінгу в Одесі, передають "Українські новини". Він розповів, що такі висновки вдалося зробити на основі матеріалів правоохоронців.

"Ніяких диверсійних груп, про які говорить Facebook, слідство, вивчивши матеріали СБУ та інших правоохоронних органів, на території Вінницької області не встановило, і даних про це немає. Дані про БПЛА слідством… не встановлено", – підсумував Матіос.

Він додав, що у Вінницькій області планувались антитерористичні навчання СБУ, але вони так і не розпочались. Тому інформація про затримання диверсантів, за його словами, не відповідає дійсності.
Військовий прокурор наголосив, що наразі слідство розглядає кілька версій, які могли стати причиною пожежі на військових складах. Він розповів, що могли бути неналежні умови зберігання боєприпасів, неналежне виконання своїх обов'язків посадовими особами. Існує версія й про диверсію з боку тих осіб, які мали безпосередній доступ до місць зберігання боєприпасів.

Військові склади спалахнули у ніч на 27 вересня, й на їхній території почали детонувати снаряди. З кількох навколишніх сіл довелося ліквідувати все населення, оскільки люди перебували в зоні ураження. Всього вивезли майже 30 тисяч людей. Деякі населені пункти зазнали значних руйнувань.