Просто зараз російські військові без упину атакують маріупольську Азовсталь, де в укриттях перебувають цивільні та військові. Про це написав радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у Twitter.

Великдень-2022. Але прямо зараз рф без зупинки атакує маріупольську Азовсталь. Місце, де знаходяться наші цивільні та військові, засипають важкими авіабомбами, обстрілюють артилерією та інтенсивно концентрують сили й техніку для штурму. Хто там віддав наказ “не штурмувати”?, – написав Подоляк.

Він зазначив, що рф має подумати про залишки своєї репутації, і для цього необхідні всього три «маріупольські кроки»: оголосити реальне великоднє перемирʼя над Маріуполем; негайно дати гумкоридор для цивільних; погодитись на «спецраунд переговорів», щоб Україна забрала/обміняла військових.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

Зазначимо, що у Маріуполі загинули дві маленькі акторки міського театру – Єлизавета та Соня, про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, 23 квітня.

Війна забирає кращих. В Маріуполі загинули дві дівчинки, дві чарівні маленьких акторки Єлизавета та Соня. Які обидві грали Люссі у виставі маріупольського театру Концепція Люссі у “Лев, Чаклунка, Платтяна шафа” по книзі “Хроніки Нарнії”, – наголосив він.

Він нагадав, що “Хроніки Нарнії” народились у Лондонському метро під час бомбардувань нацистами Британії.

Андрющенко висловив співчуття родичам та близьким талановитих дівчаток і додав, що це окупантам не пробачать.