У Бердянську Запорізької області 8 лютого пролунала потужна “бавовна”. В окупованому місті прогриміло 4 вибухи

Про це повідомляє Бердянська міська військова адміністрація. 

“У Бердянську 4 потужних вибухи в центрі міста”, – йдеться у повідомленні. 

Відомо, що ППО окупантам не допомогла і у центрі міста спалахнула сильна пожежа. 

“Чекаємо на детальну інформацію та підтвердження від Генштабу”, – додали у повідомленні. 

Наразі достеменно невідомо, що саме могло прилетіти у тимчасово окуповане місто, проте існує ймовірність того, що це робота українських сил. Ні для кого не секрет, що у планах ЗСУ деокупація усієї України до кордонів 1991 року, тож Бердянськ тому не виключення. А як відомо, українські оборонці ретельно готуються до контрнаступів та знищують логістичну та стратегічну складові окупантів на тимчасово зайнятих територіях. 
 
У випадку з Бердянському та усім Запоріжжям, що тимчасово знаходиться під окупацією загарбників, російські військові починають готуватися відбивати наступ українських військових. 
 
Як розповів керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євген Єрін, ситуація на Запорізькому напрямку залишається стабільно складною. Наразі росіяни не вчиняють активних дій. Разом з тим, тривають постійні обстріли з боку ворога. Так, загарбники обстрілюють позиції українських військ та бʼють по цивільній інфраструктурі. 

Єрін також розповів, що росіяни укріплюють свої оборонні рубежі та роблять мінні загородження на Запорізькому напрямку. 

“Зараз відмічається збільшення обстрілів на Запорізькому напрямку. В цілому ворог готує свої оборонні укріплення, здійснює інженерні обладнання позицій, створює мінні загородження. Також останнім часом відмічається певне посилення підрозділів окупантів на Запорізькому напрямку в цілому, що може свідчить про те, що ворог готується відбивати нашу атаку, але з подальшим переходом у контрнаступ”, – сказав він.