Дмитрик народився вагою лише 990 г. Після двох реанімацій та майже року в лікарнях, хлопчика виписали додому. Зараз йому 4 рочки, він живе й розвивається вдома, звичайно стан здоров’я малюка потребує постійної корекції і лікування, пише ТСН.

«Через те, що у нього утворився великий  рубець за голосовими зв’язками,  довелося робити операцію та ставити трахеостомічну трубку для повноцінного дихання. Правильно підібране лікування значно скоротило кількість епілептичних нападів. У Дімулі органічне ураження ЦНС, симптоматична епілепсія, тетрапарез, бронхо-легенева дисплазія, пахово-мошоночні грижі. Але незважаючи на все, Дімулік дуже весела та життєрадісна дитина, яка любить спілкування, полюбляє гратися, крутитись, перевертатись та займатись», – розповідає мама хлопчика.

Регулярні зайняття дитини в реабілітаційних центрах дають позитивний результат. Батьки бачать зрушення у стані малюка після кожного курсу.  

«Тривалі лікування та реабілітація вимагають не лише сил та часу, але й значних фінансових витрат, які вже стали важкими для нашої сім’ї. Просимо допомогти зібрати кошти на реабілітацію в медичний центр в Словаччині. Тут займаються в спеціально підібраному для кожної дитини костюмі, що створює правильне навантаження на м’язи та дозволяє зменшити спастику, а це означає, зменшити больові відчуття, покращити координацію, контроль та об’єм рухів», – розповідає мама хлопчика.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

 Зараз родині потрібно назбирати більше трьох тисяч євро. Це непосильна сума для родини, де є дитина з інвалідністю, вони просять допомогти.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 4149 6293 9117 2483

Іваненко Олена Олександрівна.