Сильний дощ підтопив вулиці, а грім та блискавки налякали містян.

Штормове попередження оголосили напередодні синоптики для Києва, котрий пережив грозу з градом. Негода прийшла до столиці вранці та переполохала містян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30,передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…


Люди кажуть про сильний грім і глибокі калюжі води. "Єдине, що врятувало – гумові чоботи. Сьогодні було набагато гучніше, дитину важко було приспати", – зізнається киянка Анастасія Лисенко.

Унаслідок зливи попливли автошляхи поблизу стадіону "Олімпійський" – там дощ змив люки. Справжні водні перешкоди утворилися на Позняках, де вода сягала колін, а дітей переносили на руках. Нелегко довелося і водіям, які минали "озера", затамувавши подих, бо не бачили глибини.

Синоптики кажуть, що грози і град – це результат зіткнення різних за властивостями повітряних масс, а опади в столиці сягнули 18 міліметрів. Блискавки тричі влучили в дерева на Київщині, а в Білоцерківському районі пошкодили газову трубу – там утворилася тріщина, через котру почав витікати газ, який і спалахнув.