Рішення «Свободи» є дещо нечесним. Зокрема, у контексті маніфесту націоналістів, який був підписаний у березні 2017-го року.

Про це заявив речник «Національного корпусу» Олександр Алфьоров, коментуючи заяву Олега Тягнибока.

Нагадаємо, голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок відмовився від участі в майбутніх президентських виборах. Натомість він пропонує висунути єдиним кандидатом від усіх націоналістичних сил колишнього віце-спікера ВРУ Руслана Кошулинського. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Речник Національного корпусу Олександр Алфьоров каже, що таке рішення Тягнибока – певний «цирк».

«Олег Тягнибок озвучив, що Кошулинський буде балотуватися на вибори від «Свободи» і від усіх націоналістів. Це дало присмак несерйозності і певної політичної гонки », – зазначив гість програми.

Представник Нацкорпусу повідомив, що рішення про висунення Кошулинського на президентські вибори ні з ким не узгоджували.

На думку Алфьорова, Тягнибок веде якусь незрозумілу гру.«У Олега Тягнибока є свій рейтинг на Західній Україні. Тому для чого передавати своє слово, якісь свої повноваження Руслану Кошулинському, якого не було чути у політиці протягом останніх 4 років, рейтинг якого є незначним? Для чого це зробив Тягнибок – не знаємо. Ба більше, ця людина не є відомою у націоналістичних колах. Очевидно, що йде якась гра. Нам вона не зрозуміла», – додав гість програми.  

Олександр Алфьоров припустив, що таке рішення Олег Тягнибок прийняв для того, аби приховати свій антирейтинг.

Також речник «Національного корпусу» заявив, що рішення Тягнибока про висунення Кошулинського на президентські вибори від націоналістів є нечесним.

«Адже у березні 2017-го року українські націоналісти підписали маніфест. Перед прийняттям такого рішення нікого не скликали. Тому чому це рішення оголосили 14 жовтня на святі, коли усі об’єдналися, щоб провести ходу, я не розумію. Чи була вона доцільною, чи ні, судити «свободівцям», – підкреслив Олександр Алфьоров.

Він додав, що на сьогоднішній день лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький діє виключно за маніфестом, який націоналісти підписали 2017-го року.

«Тому ми будемо вести переговори зі всіма підписантами цього маніфесту, бо для багатьох таке рішення було щирою несподіванкою», – зазначив речник «Національного корпусу».