Україна згадує героїв Небесної сотні, у центрі столиці відбуваються пам'ятні заходи. Розпочав жалобу Петро Порошенко, він прийшов до хреста на Алеї Слави разом з дружиною і вклонився загиблим, правда, вранці – без зайвого шуму і журналістів, передає Корупція.Інфо

Також у центрі Києва, на вулицю Інститутську покласти квіти біля пам'ятника Небесній Сотні прийшли прем'єр-міністр Володимир Гройсман і спікер Андрій Парубій.  

Як  повідомляє у Facebook журналістка "24 канал" Леся Виговська, під час вклоніння політиків заплювали.

"Гройсмана і Парубія "заплювали" під час поклоніння Небесній Сотні.

Суперечливі відчуття – не думаю що саме їм у спину треба плювати.

Що точно видно, рівень нетерпимості до влади зростає. І вони це теж добре розуміють. По міміці на обличчях бачила, що розуміють.

А президент передбачливішим був – приїхав ранесенько, коли людей ще не було."– написала журналістка.

Люди зустріли політиків криками "Ганьба!" і питаннями про те, коли будуть покарані вбивці Небесної Сотні. Люди звинувачували їх в тому, що вони прийшли до влади на крові. У натовпі не обійшлося без бійки.

Виговська зазначила, що очевидно зростання нетерпимості до влади.

Гройсман в коментарі журналістам «24 каналу» повідомив, що йому ніхто не завадив схилити голову перед людьми, які загинули в 2014 році в центрі європейської столиці.

Як повідомлялося, на Алеї Героїв Небесної Сотні на знак поваги до загиблих з'явилися "Ангели Пам'яті". Білі паперові фігурки у пам'ять про загиблих на деревах вздовж вулиці розвішували і учасники тих подій, і небайдужі кияни.

День Героїв Небесної сотні відзначають в Україні щорічно 20 лютого. Біля Національного Меморіального комплексу Героїв у вівторок проходили заходи із вшанування загиблих на Майдані.

 

 

 

 

Популярне: "Вже 18 тіл ми змогли витягнути на поверхню…": Потужний вибух газового балона на весіллі, багато загиблих і…