Заступник глави Нацполіціі В'ячеслав Аброськін, який на початку серпня заявив, що до вбивства колишнього депутата Сумської міськради Анатолія Жука може бути причетна його дружина, сьогодні повідомив, що та, разом з водієм свого вбитого чоловіка і дочкою втекли в РФ.

Нагадаємо, на початку місяця преса забила тривогу, переживаючи, з приводу того, що сім'ю Жука могли теж вбити так як вони не виходили на зв'язок.

"Сьогодні ми отримали достовірну інформацію про те, що розшукувані безвісно зниклі вдова і дочка, а також водій убитого 2 серпня 2018 колишнього керівника Сумського відділення Ліберально-демократичної партії Анатолія Жука… знаходяться в РФ. За нашими даними жінка була затримана прикордонникам РФ при незаконному перетині кордону в районі Єлизаветівки Глушківського району Курської області. Незрозуміло за яких обставин, але невтішна вдова і колишній водій попросили в РФ політичного притулку", – написав Аброськін в соцмережі.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Він нагадав, що втікачка під час вбивства знаходилася поруч з чоловіком, але навідріз відмовилася співпрацювати з поліцією, заявила, що хвора.