Віка народилась шляхом фізичного стимулювання, в результаті чого не дихала, гіпоксично-ішемічний інсульт не пройшов повз і залишив за собою дуже важкі наслідки. Епілептична енцефолопатія, синдром Веста, часткова атрофія дисків обох очей, спастичний тетрапарез, псевбульбарний синдром – діагноз дитини, пише ТСН.

«Три роки ми не могли займатися, кожне заняття або стимулювання призводило до різноманітних нападів, та реанімації, але наразі від лікарів звучить таке очікуване "Напади куповані", як надовго ніхто не може сказати, але починати реабілітацію можна, і є всі шанси поставити наше сонечко на ніжки», – каже мама дівчинки.

У свої 3 рочки Віка ще не ходить, не сидить, не розмовляє, погано ковтає, не жує, але вже перевертається, намагається утримувати голівку та тримати іграшки, посміхається, додає жінка.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Зараз ми зосереджені на реабілітації та подальше обстеження донечки. Лікарі рекомендують Угорщину в нашому випадку, але поки не маємо можливості, тому спробуємо лікування в Україні. Крім цього, завдяки допомоги небайдужих замовляємо та купуємо дієвий препарат проти судом, вартість якого перевищує 65 євро на 1,5 міс.», – розповідає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4731 2191 1060 7334

Маслій Тетяна Степанівна

долари 4731 1856 1386 3411 Четвертак Руслан Тарасович

євро 4731 1856 1386 3445 Четвертак Руслан Тарасович

https://www.facebook.com/groups/HelppVika/

https://www.facebook.com/tanehka1890/