Головні новини України
Подобається

РНБО: Жінки дали бойовикам 2 місяці на те, щоб покинути Донбас

25/11/2014     Автор: Яна Романська
РНБО: Жінки дали бойовикам 2 місяці на те, щоб покинути Донбас

Акція протесту проти браку продуктів харчування та соцгарантій пройшла у Донецьку вчора, 24-го листопада.

"Жіночий батальйон спротиву" вимагає від терористів забратися з України протягом 2-ох місяців. Водночас у Чорнухіному, Фащівці і Красному Лучі місцеві жителі вимагали від росіян вивести з їхніх міст бойову техніку, заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко сьогодні, 25-го листопада, під час брифінгу.

"На тимчасово окупованих територіях Донбасу посилюється спротив місцевих мешканців… У Донецьку вчора відбувся черговий виступ, організований так званим об'єднаним жіночим батальйоном спротиву. Місцеві жінки обурені наявною ситуацією, що склалася з постачанням продуктів харчування та відсутністю будь-яких соціальних гарантій від терористичної влади, а також появою фальшивих грошей від керівництва так званої ДНР, які не приймає жоден магазин"– повідомив Лисенко.

Відтак жінки висунули самопроголошеному прем'єру "ДНР" ультиматум і вимагають покинути місто. Речник РНБО зазначив, аналогічні акції протесту пройшли в Єнакієвому, Торезі та Амвросіївці Донецької області, а також в Антрациті, Ровеньках, Червонопартизанську і Свердловську Луганської області.

 

 
Читай найсвіжіші новини про Львів