Потап звернувся до мера Києва з цікавою пропозицією

Відомий український репер та продюсер Потап прокоментував новий кліп групи MOZGI на пісню Digitalization. Артист зазначив, що досі чекає дзвінка мера.

У пісні група обіграла конфуз мера Києва Віталія Кличка на економічному форумі в Давосі. Кличко під час обговорення діджиталізації в Давосі насилу зміг вимовити це слово англійською мовою.

"Я ще чекаю, Віталій, чекаю і шукаю тебе. Віталій, говори більше, роби що хочеш, ми з тебе будемо робити мистецтво, спасибі. Ти був у мистецтві, коли займався боксом, тепер у мерії, а зараз в музиці", – звернувся до Потап Кличко під час інтерв'ю Каті Осадчій.

Репер підкреслив, що цей трек не був знущанням над мером столиці.
 "Це було б як насмішка, якщо б ми взяли і посміялися над цим, а коли його фраза стала частиною музичного твору, то це, я думаю, ми зробили безкоштовну рекламу Віталію. Тому, щоб не відбувалося, він не зупиняється", – пояснив продюсер.

Крім того, Потап звернувся до Віталія Кличка з принадною пропозицією і навіть готовий записати з колишнім боксером кілька композицій.

"Ми Віталія запрошуємо прийти до нас в студію і прямо в живому ефірі з нами записати кілька пісень. Тому що він дуже талановита людина, чого вартий його виступ на німецькому телебаченні. Я з ним бачився недавно і він мені сказав: "Потап, ти знаєш, я пам'ятаю тисячі віршів". А нам такі люди дуже потрібні, тому що ми забуваємо тексти завжди", – додав він.