Популярне: Старий Новий рік несе українцям “подарунок”: синоптики попередили про кардинальну зміну погоди

Мати головної винуватиці резонансної смертельної ДТП в Харкові Олени Зайцевої виплачує сім'ям постраждалих і загиблих компенсації, загальна сума яких становить 500 тисяч гривень, правда, робить це таємно і під чужим прізвищем, передає Корупція.Інфо

"Паралельно слідчі зараз долучають до справи чеки від матері підозрюваної Зайцевої. Гроші жінка перераховує як Іванова для всіх постраждалих сімей. Розмір однієї компенсації – 50 тисяч гривень, а загальна сума становить півмільйона гривень", – підкреслюється в матеріалі.

За словами адвоката Зайцевої Юлії Козир, рахунки для переведення компенсацій мати підозрюваної шукає в інтернеті.

"Вона скаржиться, що першою перевели гроші для травмованої вагітної Жанни Власенко, але ніхто не оцінив. Власенко каже, що їй ніхто копійки не пропонував. Але на рахунку лікарні ми їй першій перерахували. Напевно, лікарня не повідомила", – підкреслила вона.

У той же час правозахисниця стверджує, що всі чеки додано до матеріалів справи, щоб люди могли скористатися грошима.

Також журналісти відзначили, що батьки одного із загиблих дізналися про переведення 50 тисяч гривень від слідчого, правда, як кажуть, навіть і не підозрювали, хто така Іванова.

"Вони до сих пір вірили, що їм допомагають друзі сина. Гроші планували віддати на лікування травмованої невістки, провідати яку їм дозволили вперше за місяць", – резюмується в матеріалі.