З березня 2020 року, коли було введено адаптивний карантин в Україні було створено 400 тисяч нових робочих місць.

Про це заявив Прем`єр-міністр України Денис Шмигаль під час “Години запитань до уряду” у Верховній Раді.

“Понад 400 тисяч робочих місць уже створено з березня місяця, з початку пандемії і адаптивного карантину”, – наголосив він.

За словами Прем`єра, завдяки вжитим заходам з працевлаштування населення, кількість безробітних в країні збільшилася лише на 40 тисяч осіб.

“На початку березня було зареєстровано 360 тис. безробітних в Україні. Станом на сьогодні – це трохи понад 400 тисяч”, – зазначив очільник уряду.

Він пояснив, що у розпал пандемії безробітними стало понад 600 тисяч осіб. Водночас, згідно з офіційною статистикою, працевлаштовано через центри зайнятості понад 400 тисяч осіб.

“Ще понад 400 тис. збережено завдяки тим програмам, які фінансуються, які ми разом з парламентом затверджували в бюджеті і в ковідному фонді цього року. Робиться величезна робота, і її видно цю роботу”, – наголосив він.

Також сьогодні уряд презентував результати економічного аудиту України та вектори розвитку до 2030 року. Один з головних спікерів заходу – прем’єр-міністр Денис Шмигаль, і він вже встиг зробити ряд важливих заяв.

Зокрема як повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS він зазначив, що вже до 2030 року слід очікувати збільшення заробітної плати і пенсій.

До 2030 року Шмигаль обіцяє середню зарплату майже в тисячу доларів, а пенсію майже в 300. У Києві за участю Володимира Зеленського проходить презентація «Економічного аудиту країни», яку Кабмін проводив півроку

Як заявив прем’єр Денис Шмигаль, на її основі стратегію розвитку країни ще не розробили, але є прогноз на 10 років вперед. На його думку, економіка буде піднята за рахунок землі, природних копалин (переробки), промисловості і торгівлі.

Таким чином очікується, що середня зарплата до 2030 року підвищиться з нинішніх 406 доларів до 890, а базова пенсія – до 288 доларів за нинішніх 96.