Народний депутат від “Слуги народу” Юрій Корявченков роздавав у Верховній Раді квитки на концерт “Вечірнього кварталу”.

На знімках показано, як Корявченков передає квитки на концерт ряду народних депутатів. У той же час в руках “Юзика” була ціла пачка квитків на концерт, який відбувся в той же день, 16 жовтня, о 19:00 в Палаці “Україна”.

Даний інцидент бурхливо обговорювали в мережі. Так, співачка Анастасія Приходько в Facebook присоромила нардепа.“Якщо робити нічого тобі мій друг, якщо ти від життя своєї втомився, тут завжди запалює наш вечірній квартал. Ну, хіба так можна?” – написала вона.

Журналіст Євген Агарков в мережі зазначив, що ціна таких квитків доходить до 3500 гривень.

“Робота в Раді” кипить “. Квитків ціла пачка, ціна одного іноді варіюється до 3500 гривень. Далі виникає логічне запитання: що означає ця роздача? Блат? Хабар? Заохочення? Розплата? Колись в стрічці прочитав: Можна вивести хлопчиків з 95 -го кварталу, але 95 квартал з хлопчиків – ніколи “, – зазначив він.

Користувачі мережі були обурені, в коментарях відзначаючи, що ВР перетворюється в “Квартал”.

“Чому тут дивуватися? 95 квартал в Раді. Можливо, скоро в кулуарах поставлять лоток з квитками на концерти, якщо в сесійній залі заборонять”, “Хто візьме квитків пачку”, “І навіщо в Раду? Сидить, мучиться, нудьгує”, ” У робочий час мабуть більше нема чим зайнятися “,” Знову бариги у владі? ” – обурювалися в мережі.