У суботу, 4 травня, в Києві в зеленій зоні столичного парку "Супутник" був знайдений загиблий молодий чоловік, передає Інформатор.

Відзначається, що труп був виявлений перехожим чоловіком, який в цей час вигулював свою собаку в парку. Він викликав на місце трагедії медиків і поліцію, проте лікарям залишалося лише констатувати смерть хлопця.

Повідомляється, що мотузка була прив'язана до дерева. За повідомленнями очевидців, за кілька годин до цього хлопця бачили живим. При цьому він був на вулиці з кількома людьми.

Згідно з даними видання, родичі шукали хлопця з учорашнього дня. Разом з померлим були виявлені документи і особисті речі. Йому було 25 років. З якої причини він зважився на такий вчинок – невідомо.

Нагадаємо, у с. Нижній Березів Косівського району Івано-Франківської області 19 квітня знайшли повішеними дружину та чоловіка.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Про трагедії у поліцію повідомив місцевий сільській голова. На місці події працювали правоохоронці. Вони встановили особи загиблих, це – чоловік 1953 року народження та його дружина 1960 року народження. Відомо, що дружина повісилось у коридорі житлового будинку, чоловік – на подвір’ї.

У поліції відкрили кримінальне провадження. Слідство триває. Про причини таких дій наразі невідомо.