Богданчик Петраченко народився із важкою вадою, яка ставить під загрозу життя дитини, тож малюк мусить постійно бувати в лікарняних стінах.

Богдан народився, на перший погляд, здоровою дитиною, але за кілька місяців почав стрімко втрачати вагу, під час обстеження лікарі констатували, що у малюка відмовили обидві нирки і встановили діагноз — хронічна хвороба нирок 5 ст., полікістозна гіпоплазія обох нирок. 

Родині запропонували встановити малюку катетер для проведення діалізі, щоб організм працював до того часу, поки у малюка не з’явиться можливість отримати донорську нирку. «Наш малюк, герой-борець, він боровся кожен день за життя. Зараз Богданчику вдома на перитонеальному діалізі (пять разів на добу), чекаємо черги на трансплантацію нирки», — розповідає мама малюка.

Рідні як донори не підійшли, тож потрібна посмертна трансплантація. Її вже можуть провести і в Україні, але родина розуміє, що пошук донора для таких маленьких дітей тут може зайняти дуже багато часу, якого у них немає, тож вони стали на чергу для проведення трансплантації і в білоруській лікарні. Адже там такі операції проводять давно і мають налагоджену процедуру. Та біда в тому, що заплатити родині за таку потрібну операцію, можливо, доведеться самостійно, а це 60 тисяч доларів.

Батьки у відчаї, що зараз життя дитини дуже залежить від великої суми грошей. «Кожного місяця в нас йдуть великі кошти на підтримуючу терапію та спеціальне харчування, аналізи… Я звертаюсь до вас із надією на фінансову допомогу. Наша родина буде дуже вдячна вам за допомогу», — каже мама Богданчика Галина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 4397 0240

ПЕТРАЧЕНКО ГАЛИНА ВАСИЛІВНА