сбу

Співробітниця фейкових «міністерства внутрішніх справ» терористичної організації «ДНР» затримали на Луганщині співробітники контррозвідки СБУ.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає Корупція Інфо

У грудні терористка прибула на контрольовану українською владою територію області для вирішення завдання російських кураторів – вербування українських військових.

Об'єктом для залучення агент ФСБ вибрала прикордонника, якого планувала, не гребуючи ніякими засобами, схилити до зради і переходу на бік терористів «ЛНР».

Згідно зі сценарієм російських спецслужб за фактом зради російські та сепаратистські телеканали показали б чергову прес-конференцію по «сповіддю» перебіжчика.

Зловмисниця перебуває під вартою, за фактом її участі в діяльності терористичної організації ведеться досудове розслідування.

Протягом 2015 особовий склад контррозвідки Управління СБ України в Луганській області оновився майже повністю. На службу в район проведення АТО прийшли співробітники з центральних і західних регіонів України. Саме їх силами вдалося виявити численні інформаційні джерела терористів і російських спецслужб, знешкодити арсенали зброї та засобів ураження, які призначалися для здійснення диверсій, попередити використання родинних відносин військовослужбовців сил АТО, які могли зашкодити інтересам України », – повідомляє прес-служба СБУ.