16397a76634041970c5028634644c0271453091770

Серед російських козаків, які були задіяні російською стороною у війні на Донбасі, назріває бунт – вони відмовляються захищати президента РФ Володимира Путіна. Більше того – вони навіть не проти, щоб його скинули.

Про це днями відкрито заявив один з козачих отаманів Анатолій Беєв на Кругу козаків ЦОДК (Царицинський округ донських козаків), передає Корупція.Інфо.

На засіданні козачого Круга Беєв посперечався з прихильниками Путіна, які схильні до того, щоб допомагати російському лідерові здійснювати його політичні задуми. Беїв нагадав, що турки 300 років тому прихистили козаків і вони не є ворогами. Він не розуміє, яку вигоду отримають козаки, захищаючи російського лідера.

«Те, що вони Путіна хочуть змести – та й хрін з ним! Що він нам дав, Путін? Чому ви зараз готуєте гарматне м'ясо для Путіна? Домовляєтеся з Міністерством оборони, з усією цією зграєю? Що матимуть козаки? Свободу або землю, свою або державну, або труни і хрести? А може, нам треба підготуватися, і до стовпів до цих драбинки зробити? Щоб нам самим допомагати їх на стовпи вішати? А навіщо нам рятувати їх від стовпів? Може, навпаки, зараз стовпи ці організувати?», – сказав Беєв на засіданні Кругу.

Відеозапис його виступу був викладений в мережу для загального огляду, з чого випливає висновок, що козаки вже не бояться робити настільки революційні заяви. Вони готові відкрито виступити проти путінської політики і, цілком можливо, що незабаром – і проти участі РФ у війні на Донбасі.