кас

Кримськотатарський лідер Мустафа Джемілєв зустрівся з російським опозиціонером Михайлом Касьяновим, який розповів про неминучість повернення Криму до складу України, передає Корупція Інфо з посиланням на Facebook Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

У Страсбурзі Мустафа Джемілєв зустрівся з лідером опозиційного руху Росії, головою Партії Народної Свободи Михайлом Касьяновим, який під час засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи взяв участь в заході, присвяченому пам'яті Бориса Нємцова.

«Принаймні, ми впевнені, що Крим в кінцевому рахунку буде звільнений і повернений Україні» – сказав М.Касьянов під час зустрічі.

За словами російського опозиціонера, економічна і політична ситуація в Росії все більш посилюється, а ейфорія від дій російського президента В.Путіна, спрямованих проти України, у населення вже спадає.

Нагадаємо, що раніше російський опозиціонер, вказуючи на незаконність проведеного в 2014 році так званого "референдуму" в Криму, зазначав, що тільки кримські татари, мають право за статутом ООН поставити питання про самовизначення півострова.