У Генштабі ЗСУ донедавна працював шпигун Росії. Проте ворожого найманця викрила та затримала українська спецслужба. Таку інформацію оприлюднив 1 травня радник голови Офісу президента Олексій Арестович під час інтерв’ю Фейгін Live.

За його словами, окрім цього агента ворога, викрили й кілька інших. Проте більше ніхто з них не був причетний до роботи Головного управління Генерального штабу. Наразі вже навіть відомо, яке завдання давали цим ворогам. ​

Один із російських шпигунів – співробітник Генштабу ЗСУ. У тих товаришів було завдання збити пасажирський літак на території Росії або Білорусі. Після цього вони (рф – ред.) мали звинуватити українську сторону, – розповів Арестович.

Він додав, що це нібито мали зробити за допомогою українського озброєння – переносних протизенітних ракетних комплексів. Зброю наших військ шпигуни планували здобути через волонтерів. Для цього вони почали входити в довіру останніх, даючи їм реальні дані про пересування російських військ, проте видавали координати чомусь тільки кадировців.

Є три складових цієї історії, які описують все, що відбувається в російській армії. Перше – збити пасажирський літак, друге – обманути керівництво, третє – здати кадировців, – підсумував Арестович.

Нагадаємо, війська російських окупантів намагаються вийти на адмінмежу Херсонської області для створення сприятливих умов для наступу на Миколаїв та Кривий Ріг.