РФ перевіряє, чи її військовослужбовці готові до виконнання завдань в умовах широкомасштабної війни із застосуванням ядерної зброї

Російська Федерація активізувала заходи оперативної та бойової підготовки своїх Стратегічних ядерних сил. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Корупція.Інфо.

"Зафіксовано активізацію заходів оперативної та бойової підготовки Стратегічних ядерних сил Росії. 19-22 вересня проводиться командно-штабне тренування 33 ракетної армії (Омськ) Ракетних військ стратегічного призначення ЗС РФ. Мета тренування – перевірка готовності чергових сил Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) до виконання завдань за призначенням в умовах широкомасштабної війни із застосуванням ядерної зброї та спроможності нових зразків озброєння та засобів АСУ РВСП до виконання завдань за призначенням", – зазначається у повідомленні.

При цьому зауважується, що окрім цього на 4-11 жовтня заплановане стратегічне командно-штабне навчання Стратегічних ядерних сил РФ із залученням наземного, повітряного та морського компонентів ядерної тріади.