Минулого року росіяни глузували, що в Україні немає світла, а цього року блекаути дісталися і самій рф. У Росії, що не день, то нова нагода «потривожитися». Цього разу Курська область відчуває на собі, що таке блекаут.

В СБУ підтвердили, що саме їхній дрон скинув вибухівку на електропідстанцію у селі Снагость. Воно розташоване у Курській області. Наслідок – «вогняний»: без світла – відразу 7 населених пунктів.

Така «бавовна» – свідчення того, що спецоперації СБУ виходять на новий рівень. Тож у найближчому майбутньому українська сторона лише нарощуватиме свої дії у напрямку знищення чи пошкодження стратегічно важливих об’єктів на території РФ. Зокрема цьому посприяло те, що Україна значною мірою наростила свій потенціал у далекобійній зброї.

«Росіяни мають розуміти – якщо вони збираються і далі атакувати українські об’єкти енергетики, то будуть отримувати на це жорстку відповідь. Наші ресурси дозволяють це зробити», – наголосили у СБУ одному з українських видань.

Тим часом місцева влада вигадала байку про «збиття дронів» у Курській області. Повідомляють, що дірява російська «ППО» начебто збила відразу 5 БпЛА. Що ж, нехай помріють собі наостанок.

Що ж, схоже, росіянам слід нові графіки відключень світла, а українці вже готують попкорн, аби спостерігати, як вони почнуть нити. Сподіваємося генераторів у країні-терористці – обмаль. Якщо окупанти билися за млинці, то можемо тільки уявити, яке місиво почнеться за генератори.