На думку прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, Росія здатна не лише прогодувати себе самостійно, а стати одним з головних виробників у світі на заздрість країнам, які ввели санкції
Про колосальні запаси води, землі та інших ресурсів прем'єр заявив на засіданні президії Ради при президентові РФ з модернізації економіки та інноваційного розвитку.

"Ми неодноразово говорили, що Росія здатна як мінімум прогодувати себе сама, а, враховуючи колосальні запаси води, ріллі та інших ресурсів, зайняти своє місце серед провідних виробників",- запевнив Медведєв.

За його словами, в останні роки вдалося досягти непоганих результатів. Зокрема, цьогорічний урожай зерна складе близько 104 мільйони тонн. А показники урожаю продукції рослинництва у Росії навіть перевищили рамки продовольчої безпеки.

"Актуальні завдання — це нарощування заміщувальних поставок з тих сегментів, які звільнили країни, чиї уряди по суті віддали перевагу логіці політичної ескалації на шкоду інтересам власних виробників. Але і на російських виробниках лежить особлива відповідальність забезпечити постачання в необхідному обсязі, належної якості, і це багато в чому зв'язано із застосуванням сучасних технологій",- наголосив російський прем'єр.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів