Російсько-терористичні війська роблять спроби просунутися вперед. Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Gazeta.ua

"Це продовження заходів та дій, які характеризують гібридну війну: промацування нашої оборони, провокування на якісь дії. Якщо дивитися у широкому сенсі, то це намагання просуватися вперед з використанням різних можливостей та підходів. Я оцінюю це як систематичні бойові дії, які проводяться зі змінною інтенсивністю для того, щоб не зменшувати бойову напругу, провокувати. Щоб забезпечити просування вперед поступово, крок за кроком", – зазначив Кабаненко.

Він не виключає, що посилення обстрілів пов'язане з Мінськими перемовинами. "Це комплексні речі. Протилежна сторона розглядає свої дії як інструмент тиску, виторговування у політичному форматі кращих умов для себе", – сказав він.

Нагадаємо, що протягом вечора 26 серпня ситуація в зоні АТО загострилася. Терористи більше 90 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових. У боях поблизу Маріуполя вчора загинули п'ятеро українських військових. 

644317_w_300