Росія змушена домовлятися про припинення вогню на Донбасі через напружену ситуацію в Чечні. 

Про це розповів військовий експерт Олексій Арестович. Проте, на думку експерта, навіть відступивши з Донбасу, російські війська повернуться.

"У Росії починаються проблеми на Кавказі. Війни на два фронти вона не витримає. Йдеться не про кількість військових, а про організаційні моменти. Зараз йде змагання російської та української економік — хто раніше рухне. Ми бачимо, що Захід посилює санкції, а араби обвалюють ціни на нафту. У Кремлі починається паніка. І в цей час українське керівництво протягує йому руку допомоги. Перше, воно пропонує – перемир'я. Росіяни отримують можливість спокійно перекинути війська на Кавказ, придушити повстання, а потім повернутися в Україну. По-друге, Україна починає закуповувати у падаючої російської економіки вугілля й електроенергію. Такі дії нашого керівництва можна пояснити як пряму зраду", – обурюється Арестович.

Шалений наступ бойовиків на позиції українських силовиків в Донецькому аеропорту, експерт називає помстою.

"Вони мстять за жахливі втрати, яких зазнали там напередодні. Під час попереднього штурму було більше 300 вбитих з їхньої сторони. З них 52 особи — штатні росіяни. Це російські силовики з легендарного спецпідрозділу "Вимпел", який за весь час свого існування, пройшовши дві чеченські війни, втратив лише 29 людей. А тут за один день — 52. Нам і надалі обов'язково потрібно утримувати Донецький аеропор і посилювати позиції по всьому фронту", – сказав Арестович.

 

новини про Львів

 

 

Джерело: Gazeta.ua