Росія посиленими темпами мілітаризує півострів, припиняючи його в півострів не свободи, зазначив глава держави Президент України, передає Корупція.Інфо

Петро Порошенко закликав Захід використовувати міжнародно-правові механізми, щоб для Росії окупація Криму стала занадто важкою.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Він закликає зміцнювати міжнародний режим деокупацію Кримського півострова.

"У той час, коли Росія посиленими темпами мілітаризує півострів, відновлюючи радянські бази та перетворюючи Крим на "острів несвободи", повинні максимально ефективно використовувати наявні міжнародно-правові механізми для перетворення окупованого півострова на непідйомний тягар для Москви", – заявив Порошенко.

Нагадаємо,18 червня Європейський Союз продовжив санкції стосовно Росії на рік. Це рішення було прийнято на зустрічі міністрів з питань сільського господарства ірибальства 28 країн ЄС в Люксембурзі. Обмежувальні заходи продовжені безобговорення, просто затвердивши узгоджене раніше постійними представниками країн ЄС рішення.

Відзначимо, "кримський пакет" санкцій Євросоюзу проти Росії продовжується на річний термін, і тепер санкції діють до 23 червня 2019 року. У свою чергу посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що Росія буде платити високу ціну за анексію Криму.