Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевич вважає, що Рада безпеки ООН повинна розглядати російське вторгнення в Україну як війну і відреагувати відповідно.

Радбез ООН повинен визнати вторгнення російських військ початком війни і вжити відповідних заходів, вважає міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевич.

"Рада безпеки ООН повинна розглядати російське вторгнення в Україну як акт агресії, ООН повинна реагувати відповідно, це – війна", – написав голова зовнішньополітичного відомства Латвії у своєму мікроблозі Twitter.

27 серпня прес-центр АТО на своїй сторінці у Facebook написав, що на виїзді з населеного пункту Побєда розгорнуто штаб батальйонної тактичної групи Збройних Сил Російської Федерації. У населений пункт Амвросіївка увійшли п’ять БТР та один КамАЗ з живою силою.

Держдепартамент США заявив, що Росія здійснює пряме військове вторгнення в Україну.

Сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав Радбез ООН також зібратися на екстрене засідання через ситуацію в Україні.

Також сьогодні МЗС Литви закликало Радбез ООН відреагувати на російське вторгнення. Сьогодні, 28 серпня, із 12 години за київським часом в штаб-квартирі у Відні триває екстрене засідання постійної ради ОБСЄ щодо ситуації в Україні.

Про те, що російські військові перебувають на Донбасі, заявили голова МЗС Швеції Карл Більдт, прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск і президент Франції Франсуа Олланд.

Джерело: iPress