Gaz

Дисконт на газ продовжується на три місяці.

Знижка на газ продовжується з умовою дотримання Києвом положень чинного контракту.

Росія продовжує пільговий режим для України при закупівлі газу ще на три місяці за умови, що Київ буде дотримуватися всіх положень контракту. За можливість такого продовження висловився прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним у вівторок, 31 березня.

"Давайте так і зробимо", – сказав у відповідь Путін.

Говорячи про продовження дії пільгового режиму, Медведєв підкреслив, що мова йде про найближчих трьох місцях, тобто до 1 липня.

"Ми виходимо з того, що зараз українська економіка знаходиться в досить складному положенні, і, незважаючи на те, що, звичайно, такого роду рішення припускають, модливо, не найсприятливіші наслідки і для нашого бюджету, маючи на увазі відмову від частини експортного мита, ми вважаємо можливим звернення "Газпрому" і, відповідно, звернення української сторони підтримати при розумінні того, що всі базові умови чинного контракту, який пов'язує "Газпром" і "Нафтогаз України", вони будуть дотримуватися неухильно, включаючи і повернення боргів, які до теперішнього часу накопичені", – сказав Медведєв.

Нафтогаз запропонував Газпрому продовжити дію "зимового пакета"

Зазначимо, раніше глава Міненерго України Володимир Демчишин анонсував, що країна з 1 квітня призупинить закупівлі газу у Росії.

 

Джерело: Корупція.Інфо