РФ проводить військові навчання за 80 км від кордону із Донецькою областю.

Стало відомо про масштабні військові навчання РФ всього за 80 км від кордону із Донецькою областю.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео оприлюднено у Twitter UA NATO USA.

У навчаннях на полігоні “Кузьмінський” у Ростовській області бере участь 2000 військових РФ та 250 одиниць техніки та озброєння, в тому числі танки, реактивні системи залпового вогню та самохідні гаубиці.

Автор публікації звертає увагу на тривожний збіг між військовими навчаннями Росії біля кордонів України та другим туром виборів президента в Україні.

“Навчання біля кордону під час виборів в Україні. Збіг?  – йдеться у публікації.

Варто зазначити, що українські військовослужбовці готуються до можливого наступу! 

Особовий склад проінформований та забезпечений всім необхідним для швидкого реагування.

Окрім того, нещодавно і Наєв зазначав, що Українські військові готові до всіх форм і способів ведення боротьби, а за окуповані території треба боротися.

ООС готові до всіх форм і способів ведення збройної боротьби. Я би не був командувачем, і мої підлеглі не були би воїнами Об’єднаних сил, якби ми не були готові до всіх форм і способів, які передбачає збройна боротьба в цілому", – наголосив він.

Також Наєв наголосив, що як військова людина вважає, що за український народ "треба воювати і треба перемогти". 

Також, сьогодні прес-центр Об'єднаних сил показав цікаве відео навчань українських екіпажів безпілотних літальних апаратів: «… Вони можуть бачити ворога і в темряві, і в пилу, а також під час дощу з різким вітром …»

На жаль, дрони періодично збиваються противником – зробити це не просто, але все ж таке періодично трапляється. Тому наші захисники постійно потребують нових поставках цього дорого витратного матеріалу війни. Ними війська забезпечують і держава, і союзники України, і волонтери.

Також ПЦОС розповів про навчання вертольотів Мі-8 по екстреної установці протитанкових загороджувальних мінних полів на випадок настання РФ:

«… Пристрій мінного поля здійснюється під час польоту … Швидкість розкидання хв становить близько 8,5 тисячі хв в хвилину на ділянці до 25 метрів в ширину і 2 км в довжину …»