В питаннях агресії Росії проти Грузії. Грузії фактично відмовили спочатку, тому що грузини спочатку не пройшли етап комунікації.

Георгій Логвинський, народний депутат від «Народного фронту», вважає, що Міжнародний суд ООН часто вдається до зрізання кутів і Україні непросто в ньому. 

Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських ЗМІ, передає Корупція. Інфо

«Це досить важливий суд, це, напевно, я б його називав другим або третім за важливістю. Справді, суперечки в цьому суді розглядалися, вони досить були ефективними. Що таке міжнародне право? 

Ми розуміємо, що це принцип встановлює порушення, змінює концепцію, етику відношення до цієї держави. Чесно кажучи, нам дуже не просто в цьому суді, в реальності, це найгірша судова інстанція, але вона досить акуратна в певних речах.

Моя думка, в певних речах вони заокруглюють кути. Наприклад, в питаннях агресії Росії проти Грузії. Грузії фактично відмовили спочатку, тому що не пройшли етап комунікації. 

Зазвичай певну кількість часу комунікують один з одним, щоб суддя був один, щоб звернутися до суду. Фактично, така юридична помилка, але особливо в інформаційному полі і юридичному полі, виглядає як поразка», – сказав він.

«Нам треба дуже акуратно і не просто грати крок за кроком в цю юридичну гру, шахи. Доводити за допомогою адвокатів і інших можливостей. У Росії набагато більше можливостей, ніж у нас», – додав він.