рос солдати

Росія в спішному порядку "евакуює" з України свій "засвітився" спецназ. Новину передає Корупція.інфо 
Військовослужбовці 3-й бригади спеціального призначення Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Росії в спішному порядку покидають своє місце дислокації в місті Брянка Луганської області, інформує Joinfo.ua з посиланням на інформацію прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України.

Саме в Брянці російські спецназівці протягом довгого часу були розквартировані і виконували завдання диверсійно-розвідувального характеру. Тепер же весь особовий склад з'єднання повертається в пункт постійної дислокації в Росію.

"Літак, який повинен передислокувати російських військовослужбовців, прибув на аеродром у Міллерово Ростовської області Росії, звідки найближчим часом відправиться в Самару", – повідомили в Генштабі.

Підготовка до втечі спецназу стартувала відразу, після того, як Київ продемонстрував всьому світу незаперечний факт наявності російських військовослужбовців на Донбасі: під селищем Щастя Луганської області 16 травня потрапили в полон до ВСУ двоє військовослужбовців Росії – бійці тольяттинського спецназу.