наручники

Російська Федерація видала Україні колишнього посадовця одного з комунальних підприємств Запорізької області, підозрюваного в розтраті майна на суму понад 325 тис. грн.

Про це Корупція Інфо повідомили у прес-службі запорізької прокуратури. Так, в 2013 році стосовно посадовця було розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення службового підроблення та розтрати ввіреного йому майна, скоєних у складі організованої злочинної групи.Тривалий час підозрюваний переховувався від правоохоронців, для чого навіть виїхав за кордон. Його оголосили у міждержавний розшук, а минулого року чоловік був затриманий на території Республіки Комі в Росії.

В липні минулого року прокуратура Запорізької області підтримала клопотання слідчого ГУ МВС України в області про видачу (екстрадицію) підозрюваного та через Генеральну прокуратуру України направила відповідний запит до російської прокуратури.

В серпні цього року російська сторона задовольнила клопотання, вже відбулася видача підозрюваного запорізьким правоохоронцям.

Наразі стосовно посадовця продовжується досудове розслідування, вживаються заходи для забезпечення відшкодування збитків, завданих зловмисником державному бюджету.‡агрузка...