гумконвой

Оформлення вантажів пройшло в односторонньому порядку
Вантажівки останнього т. зв. "гуманітарного конвою" МНС Росії були навантажені лише наполовину, що може говорити про популізм акції. Про це повідомив сьогодні на брифінгу прес-секретар глави Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає Корупція.Інфо.

"Особливістю цього гуманітарного конвою було те, що більшість вантажівок були навантажені тільки наполовину, що може говорити про популізм акції", – повідомив Слободян.


За його словами, вчора вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення 36-го "гуманітарного конвою".

"З 7:36 по 7:45 через два КПП на в'їзд в Україну прослідувало дві колони так званого гуманітарного конвою. Оскільки в черговий раз проходження конвою здійснювалося з порушенням законодавства і Міжнародний комітет Червоного Хреста в оформленні вантажу участі не брав, українська сторона здійснювала лише візуальне спостереження без проведення нагляду", – додав представник Держприкордонслужби.

Нагадаємо, російська сторона запевняла, що більше 100 автомобілів "гумконвоая" привезли на контрольовану бойовиками частина Донбасу більше 1 тис. тонн гуманітарних вантажів.