Vladimir Putin

Президент РФ Володимир Путін наказав з вівторка розпочати виведення основної частини російського військового угруповання із Сирії. 

"Завдання, поставлене перед міністерством оборони і збройними силами, загалом виконано, тому наказую міністру оборони відзавтра розпочати виведення основної частини нашого військового угруповання із Сирійської Арабської республіки", – сказав Путін на зустрічі з міністром оборони і главою МЗС РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Сирії протягом останніх трьох тижнів 600 бойовиків терористичної угруповання "Ісламська держава" було вбито.

22 лютого США і РФ опублікували спільну заяву про припинення вогню в Сирії, яке почалося в суботу, 27 лютого, опівночі за місцевим часом. Перемир'я не поширюється на терористів"Ісламської держави", "Фронт аль-Нусра" та деяких інших радикальних угруповань.

Однак згідно із заявами представників всіх сторін сирійського конфлікту, режиму припинення вогню не дотримано. За даними Сирійського центру моніторингу з дотримання прав людини, за перший тиждень після набрання чинності угоди щодо перемир'я в Сирії загинули 135 людей.